INFO MěÚ Kralupy n. Vlt.

1 (1)

Městský úřad Kralupy nad Vltavou
spouští objednávací systém
  • Od 1. 10. 2015 byl spuštěn rezervační systém, který našim občanům umožní objednat si vyřízení svých záležitostí v jim vyhovujícím termínu a bez čekání. Nově je možné objednat se na odbor dopravy, správní a odbor živnostenský. Objednávací den je středa. Podrobné informace naleznete na www.mestokralupy.cz/mestsky-urad/rezervacni-system.
  • Od 1. 9. 2015 máme novou „výdejovou“ kabinu pro vydávání občanských průkazů a cestovních pasů. Rozšíření technického vybavení úřadu významně snížilo čekací dobu na správním odboru.
  • Od 1. 10. 2015 byly rozšířeny úřední hodiny správního odboru nově o čt: 8-11 (dosavadní úřední hodiny zůstávají beze změn). Správní odbor je připraven efektivně odbavit větší množství žadatelů o občanské průkazy, které očekáváme z důvodu končící platnosti OP (po desetileté lhůtě). Od 1. 1. 2016 mohou občané žádat o cestovní pasy na každém městském úřadě.
Mgr. Petra Urbanová, tajemnice MěÚ